دانلود فیلم سوء تفاهم با کیفیت HD

دانلود فیلم ایرانی سوء تفاهم با حجم کم

دانلود فیلم جدید ایرانی سوء تفاهم از سایت فردیس فیلم

لینک دانلود اضافه شد

دانلود فیلم ایرانی سوء تفاهم - دانلود فیلم سوء تفاهم

کارگردان و نویسندگی فیلم ایرانی سوء تفاهم را افای احمدرضا معتمدی بر عهده گرفته است و همچنین اقای جلیل شعبانی نیز تهیه کننده این فیلم میباشد ، فیلم سوء تفاهم در سال 1396 ساخته شده است ، پژمان جمشیدی ،مریلا زارعی و کامبیز دیرباز بازیگران اصلی فیلم سوء تفاهم هستند.فیلم سینمایی سوء تفاهم هفتمین اثر احمد رضا معتمدی میباشد که در بخش سودای سیمرغ سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کرد.

بازیگران:

مریلا زارعی,پژمان جمشیدی,کامبیز دیرباز,هانیه توسلی,اکبر عبدی,مهدی فخیم ‌زاده,آرش نوذری

لینک های دانلود قانونی فیلم سوءتفاهم

پرداخت و دانلود با کیفیت BLURAY

پرداخت و دانلود با کیفیت HQ_1080

پرداخت و دانلود با کیفیت 1080

پرداخت و دانلود با کیفیت 720

پرداخت و دانلود با کیفیت 480

 

اطلاعات انگلیسی فیلم سوء تفاهم

 

 دانلود فیلم آستیگمات با لینک مستقیم 

 

درباره کارگردان فیلم سوء تفاهم :

اقای احمدرضا معتمدی یکی از کارگردانان و نویسندگان بزرگ ایرانی میباشند ، ایشان زاده تهران و متولد سال 1340 هستند. اقای معتمدی در رشته اقتصاد از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده است و همچنین ایشان دکترای رشته فلسفه از دانشگاه علامه طباطبایی نیز میباشند . از آثار هنری ایشان میتوان فیلم های آلزایمر، دیوانه ای از قفس پرید، قاعده بازی و زشت و زیبا را نام برد. همچنین اقای معتمدی کتابی به نام ” فلسفه فیلم ” نیز تالیف کرده اند که جلد دوم و سوم این کتاب در حال تالیف میباشد.

اقای احمد رضا معتمدی گارگردان فیلم سوء تفاهم

خلاصه داستان:
قصه فیلم سوء تفاهم ماجرای یک گروگان‌گیری است که همه چیز در متن واقعیت پیش می‌رود اما با گذشت زمان این شبهه پیش می‌آید که این حادثه بیشتر شبیه یک «سوء تفاهم» یا توهم است؛ و اما در متن توهم هنوز عناصری از واقعیت به چشم می‌آید. همزمان با گسترش این ابهام، ماجرای گروگان‌گیری نیز به پیش می‌رود و…

تماشای پیش نمایش فیلم سوءتفاهم

این فیلم را به دوستان خود معرفی کنید: