0% (0 رای)

  توضیحات

  دانلود فیلم متری شیش و نیم با کیفیت HD و لینک مستقیم

  دانلود فیلم متری شیش و نیم با لینک مستقیم

  دانلود فیلم ایرانی متری شیش و نیم رایگان با کیفیت بالا

  دانلود فیلم متری شیش و نیم رایگان و کیفیت بالا

  دانلود فیلم متری شیش و نیم با کیفیت HD

  [لینک دانلود در انتها اضافه شد]

  دانلود فیلم متری شیش و نیم + لینک دانلود

   

  فیلم ابد و یک روز را می توان یکی از مطرح ترین فیلم های چند سال گذشته ی سینمای ایران دانست، حالا سعید روستایی سازنده ی این فیلم پر مخاطب بار دیگر به سراغ ساخت اثری پر سر و صدا در ژانر سینمای اجتماعی رفته است. در این مطلب قصد داریم به هر چیزی که باید پیش از دانلود فیلم متری شیش و نیم بدانید، بپردازیم.

   

  .:: لینک های دانلود فیلم متری شیش و نیم ::.

  دانلود با کیفیت 1080 و حجم 2.49 GB

  دانلود با کیفیت 720 و حجم 1.33 GB

  دانلود با کیفیت 480 و حجم 674 MB

  تماشای آنلاین

  بنابراین اگر هنوز خاطره محسن ابد و یک روز و نرو سمیه های معروفش در ذهنتان زنده است، پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید و به هیچ عنوان دانلود فیلم متری شیش و نیم را از دست ندهید.

   

  آشنایی با پرمخاطب ترین فیلم جشنواره فجر :

   

  دانلود فیلم متری شیش و نیم

   

   

  فیلم متری شیش و نیم را می توان در راستای دغدغه های پیشین سعید روستایی دانست، این فیلم نیز مانند ابد و یک روز به معضل اعتیاد می پردازد و به تاثیرات مخرب آن بر لایه های زیرین جامعه و همه ی مصائبی که می تواند به همراه داشته باشد، اشاره می کند، با این تفاوت که این بار پا را از مشکلات خانوادگی فراتر می گذارد و تاثیرات مواد مخدر بر جامعه ای بزرگتر را هدف قرار می دهد. با همه ی این اوصاف دانلود فیلم متری شیش و نیم پیشنهاد ویژه ای برای همه ی ما است.

   

  فیلم متری شیش و نیم داستان اجتماعی آلوده به مواد و مخدر و معضل اعتیاد است که در آن یک پلیسی به نام صمد (پیمان معادی) به دنبال بزرگترین تولید کننده ی شیشه در تهران می گردد. تولید کننده ای به نام ناصر خاکباز (نوید محمد زاده) که اتفاقا خلق و خویی متفاوت با آنچه در ذهن ما و صمد است دارد.

   

  یکی از جالب ترین نکاتی که در هنگام ساخت فیلم متری شیش و نیم مطرح شد، استفاده از بیش از سه هزار هنرور معتاد بود. نکته ای که شاید در ظاهر یک ترفند تبلیغاتی برای فروش بیش تر فیلم به حساب می آمد، با این حال پس از اکران عمومی مشخص شد واقعیت دارد و موفق به خلق بعضی از صریح ترین و نفس گیر ترین صحنه ها درباره ی زندگی معتادان در حلبی آبادهای شهر در یک فیلم سینمایی شد. صحنه هایی که با پایان یافتن فیلم نیز مخاطب را رها نمی کرد و مستند بودنشان تا همیشه در ذهن مخاطب می ماند؛ بنابراین اگر به دنبال تماشای اثری صریح و بی پرده درباره ی معضل اعتیاد هستید، دانلود فیلم متری شیش و نیم را به هیچ عنوان فراموش نکنید.

   

  البته پیش از این داریوش مهرجویی از معتادان واقعی در سنتوری استفاده کرده بود با این حال تعداد بالای این هنروران و واقعی بودن سبک زندگی شان چیزی است که نمی توان از آن در متری شیش و نیم چشم پوشی کرد.

   

  پیشنهاد میکنیم دانلود فیلم خانم یایا را از دست ندهید.

   

  متری شیش و نیم موفق شد در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در بخش های مختلفی کاندید شود و البته به باور بسیاری از منتقدان آن طور که باید از سوی هیئت داوران مورد توجه قرار نگرفت. اما این فیلم در نهایت موفق شد در رقابت با فیلم های مطرحی چون شبی که ماه کامل شد، سرخپوست، ماجرای نیمروز؛ رد خون و… سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه مردم را ازآن خود کند، نکته ای که می تواند هر مخاطبی را برای دانلود فیلم متری شیش و نیم ترغیب کند.

   

   آشنایی با عوامل سازنده ی فیلم متری شیش و نیم :

   

  دانلود فیلم متری شیش و نیم

   

  .:: لینک های دانلود فیلم متری شیش و نیم ::.

  دانلود با کیفیت 1080 و حجم 2.49 GB

  دانلود با کیفیت 720 و حجم 1.33 GB

  دانلود با کیفیت 480 و حجم 674 MB

  تماشای آنلاین

   

  پیش از دانلود فیلم متری شیش و نیم اجازه دهید اندکی با عوامل سازنده ی این اثر آشنا شویم.

  عوامل سازنده ی متری شیش و نیم تقریبا همان کسانی هستند که پیش از این روستایی را در ابد و یک روز همراهی کرده بودند. بازیگرانی نظیر نوید محمدزاده، پیمان معادی، پریناز ایزدیار، فرهاد اصلانی و… که هر کدام از آن ها به تنهایی می توانند تضمین کننده ی فروش بالای این فیلم باشند.

   

  پیمان معادی در متری شیش و نیم ایفاگر نقش پلیسی خشن و هالیوودی است که نسبت به نمونه های وطنی پلیس به شدت متفاوت است و به تنهایی می تواند سطح فیلم را چند پله بالاتر از دیگر فیلم های پلیسی ایرانی ببرد. نقش جذابی که اتفاقا دردسرهای بسیاری برای فیلم ایجاد کرد و باعث چالش میان عوامل سازنده و نیروی انتظامی شد تا جایی که سعید روستایی در اختتامیه جشنواره ی فجر گفت: ” ممنون که فیلم ما را دیدید. ما خیلی دنبال شما گشتیم آقای وزیر (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی). می‌خواهم یک قولی به شما بدهم، من پشت دستم را داغ می‌کنم که پلیس از جلوی دوربینم که هیچ، حتی از پشت دوربینم هم رد نشود! “

   

  پیش نهاد میکنیم این فیلم را نیز تماشا کنید: دانلود فیلم ما همه با هم هستیم

   

  پس اگر دلتان برای تماشای یک پلیس واقعی و دوست داشتنی که به جرات می تواند با نمونه های هالیوودی رقابت کند، تنگ شده ، پیشنهاد دانلود فیلم متری شیش و نیم را جدی بگیرید.

   

  اما برگ برنده ی دیگر فیلم متری شیش و نیم را می توان بازی بی نظیر نوید محمد زاده دانست که توانسته به خوبی از پس ایفای نقش یک تولید کننده ی مواد مخدر فیلسوف، بربیاید. نوید محمد زاده در متری شیش و نیم از محسن دوست داشتنی ابد و یک روز فاصله گرفته و کاراکتر کاریزماتیک ناصر خاکباز را به خوبی خلق می کند.

   

  محمدزاده برای بازی در فیلم های سرخپوست و متری شیش و نیم در جشنواره ی فجر نامزد شد که در نهایت سیمرغ را به هوتن شکیبا و علی نصیریان واگذار کرد. با این اوصاف می توان تماشا و دانلود فیلم متری شیش و نیم را با خیال راحت به همه ی طرفداران نوید محمد زاده پیشنهاد کرد.

   

  از دیگر عوامل فیلم متری شیش و نیم می توان به  هومن بهمنش (فیلمبردار)، پیمان یزدانیان ( آهنگساز)، سید جمال ساداتیان ( تهیه کننده) و… اشاره کرد.

   

  چرا دانلود فیلم متری شیش و نیم :

   

  دانلود فیلم متری شیش و نیم

   

  فیلم متری شیش و نیم اثر قابل اعتنایی در ژانر اجتماعی است و توانسته به خوبی تقابل میان قهرمان ( پلیسی واقعی و دوست داشتنی) و ضد قهرمان ( تولید کننده ی مواد مخدر) را به تصویر بکشد. این فیلم با به کارگیری بیش از سه هزار کارتن خواب و معتاد واقعی تصویر بی پرده ای از لایه های زیرین جامعه را به مخاطب ارائه می دهد، تصور دردناکی که تا ماه ها مخاطب را رها نمی کند.

   

  همه ی این عوامل و تم مستندی که این اثر برای بیان داستان انتخاب کرده است باعث می شود دانلود فیلم متری شیش و نیم را به عنوان یک اثر اجتماعی متفاوت به شدت توصیه کنیم.بنابراین برای غوطه ور شدن در زندگی واقعی که در حلبی آبادهای شهرمان جریان دارد، دانلود فیلم متری شیش و نیم را فراموش نکنید.

   

  .:: لینک های دانلود فیلم متری شیش و نیم ::.

  دانلود با کیفیت 1080 و حجم 2.49 GB

  دانلود با کیفیت 720 و حجم 1.33 GB

  دانلود با کیفیت 480 و حجم 674 MB

  تماشای آنلاین

  2.5/5 - (2 امتیاز)
  حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

  پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم متری شیش و نیم + لینک دانلود

  نظرات

  دیدگاهتان را بنویسید!

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *