خانه » دانلود فیلم ایرانی » دانلود فیلم آشغال‌ های دوست داشتنی با کیفیت HD

دانلود فیلم آشغال‌ های دوست داشتنی با کیفیت HD

دانلود فیلم آشغال‌ های دوست داشتنی با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم آشغال‌ های دوست داشتنی

دانلود فیلم آشغال‌ های دوست داشتنی

دانلود فیلم ایرانی آشغال‌ های دوست داشتنی با کیفیت بالا

[لینک های دانلود در انتها اضافه شد]

فیلم آشغال های دوست داشتنی

چه می‌شد اگر تاریخ و واقعیت در تخیل دنیای فانتزی رقم می‌خورد؟ اگر تمایل دارید به تماشای بازی رویا با واقعیت بنشینید، فیلم آشغال‌های دوست داشتنی را ببینید. 

.::لینک های دانلود فیلم آشغالهای دوست داشتنی ::.

دانلود فیلم با کیفیت BLURAY

دانلود فیلم با کیفیت HQ_1080

دانلود فیلم با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود فیلم با کیفیت ۷۲۰p

دانلود فیلم با کیفیت ۴۸۰p

فیلم آشغال‌های دوست داشتنی به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی محسن امیریوسفی فیلمی از دنیای سینمای مستقل است. اگرچه مُهر 6 سال توقیف نشانیدن بر روی فیلم ایرانی آشغال‌های دوست داشتنی دیگر خیلی وقت است که کلیشه‌ای شده اما با وجود آنکه فیلم در طول اکران 6 ساله بسیاری از فیلم‌ها نشسته بود و گوشه‌ای خاک می‌خورد و در عین حال شاهد تلاش‌های مداوم محسن امیریوسفی برای اکران در سینما و حتی 37اُمین جشنواره فجر بود، نمی‌توان گفت تاریخ انقضای آن تمام شده و دیگر به درد نمی‌خورد!

 

دانلود فیلم آشغال‌ های دوست داشتنی

 

اگرچه فیلم آشغال‌های دوست داشتنی یکی از مظلوم‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران بوده که اکران آن بنا به روایت حکایات سال 88 مدام به تعویق افتاده و ناکام مانده اما نمادهای فیلم به قدری زیاد است که سوال “6 سال صبوری برای چه؟!” دغدغه مخاطبان می‌شود.

 

شاید این فیلم را بپسندید : دانلود فیلم سوء تفاهم با کیفیت HD

 

درباره فیلم آشغال‌های دوست داشتنی :

 فیلم آشغال‌های دوست داشتنی حکایت درد انسان‌های درگیر سیاست است. انسان‌هایی که از یک خانواده‌اند اما بار ِ سه تاریخ مجزا را به دوش می‌کشانند. آشغال‌های دوست داشتنی همه‌شان در قالب دنیای تخیل یخ زده‌اند اما به واسطه درگیری پیش آمده برای اصلی‌ترین بازمانده در سال 88 شروع به گفتگوی نمادین می‌کنند.

اصلی‌ترین محور فیلم متکی بر روی پیرزن با بازی درخشان شیرین یزدان بخش است. پیرزن عضو خانواده‌ای است که به قول کنایه طعنه آمیزش در تیزر فیلم آشغال‌های دوست داشتنی هرکس ساز خودش را می‌زند!

شوهر پیرزن با بازی اکبر عبدی، مردی طناز از دولت مصدق است. برادر پیرزن با بازی شهاب حسینی یکی از اعضای منافقین سازمان مجاهدین خلق است که اعدام شده و دو فرزند پیرزن به نام‌های امیر و رامین از دو دیار و طرز تفکر جدا از هم هستند که یکی از آن‌ها به پاس باورها و اعتقادات خود در جبهه جنگ شهید شده و دیگری در فرنگ تحصیل کرده و تقریبا آزاد از هرگونه جبهه فکری است.

 

دانلود فیلم آشغال‌ های دوست داشتنی

 

در فیلم آشغال‌های دوست داشتنی چهار تیپ شخصیتی تعریف شده که تقریبا هیچکدام از آن‌ها در واقعیت نیستند اما گفتگوی خیالی آن‌ها با پیرزن طی یک اتفاق ناشی از التهابات سیاسی سال 88 نبودنشان را هست کرده است. حال این اتفاق نشئت از چه موضوع سیاسی‌ای دارد؟ پیرزن یک زن سن بالای درمانده و نالان است که در میان بحبه اغتشاشات سال 88 گیر افتاده و با جا دادن به معترضان و تظاهرکنندگان آن سال‌ها و دیدن علامت ضربدر حکاکی شده پشت ِ در ترسان و لرزان سعی دارد تا از دست ماموران فردا بگریزد. بنابراین، شروع به وارسی خانه کرده تا آثار جرم را از بین ببرد که به نشانه‌های به جا مانده از همان چهار تیپ شخصیت برمی‌خورد.

ناگفته نماند پیرزن چندان تنها نیست. گاها او را در فیلم با دخترخاله‌اش سیما با بازی هدیه تهرانی و دوست او با بازی نگار جواهریان می‌بینیم. با آنکه تیپ شخصیت سیما و دوست او چندان تعریف نشده اما می‌توان شخصیت‌های اعتراضی‌شان را حدس زد.

 

شاید این فیلم را بپسندید : دانلود فیلم همه چی عادیه با لینک مستقیم

 

چرا فیلم آشغال‌های دوست داشتنی سیاسی نیست؟

فیلم ایرانی آشغال‌های دوست داشتنی را نمی‌توان یک فیلم در ژانر سیاسی قلمداد کرد. لوکیشن آشغال‌های دوست داشتنی محدود به یک خانه در دل شهر ملتهب تهران است. شهری که درگیر و دار تنش‌های سیاسی معترضین سال 88 است و یک پیرزن به واسطه فرار از تنش‌ها و عطوفت خود را در دام افتاده می‌بیند.

فیلم آشغال‌های دوست داشتنی هرگز از نزدیک شما را با حقایق سیاسی سال 88 رودررو نمی‌کند اما در عوض، بازتابی از حوادث پرتنش و اضطراب آن سال را در معرض نمایش عموم قرار می‌دهد. گاها با پیشروی فیلم به جلوتر می‌توان شاهد برخی از عناصر نمادین تنش‌زای سال 88 بود که نشان از هوش و نبوغ محسن امیریوسفی دارد.

بنابراین، می‌توان گفت فیلم آشغال‌های دوست داشتنی یکی از فیلم‌های ارزنده اجتماعی سینمای ایران است که حتی پس از سال‌ها توقیف و خاک خوردگی تازگی آن احساس می‌شود.

 

حواشی فیلم آشغال‌های دوست داشتنی :

محسن امیر یوسفی، کارگردان، نویسنده و تهیه کننده فیلم آشغال‌های دوست داشتنی که فیلم‌های آتشکار و خواب تلخ را در کارنامه خود دارد، یکی از نوابغ سینمای ایران است که با ساخت فیلم‌های معناگرا، نمادین و البته متفاوت سعی بر راوی‌گری متفاوت از سایر سینماگران دارد.

فیلم آشغال‌های دوست داشتنی علیرغم ماندن در صف 6 ساله، همچنان از تازگی مفهوم و معنا برخوردار است. محسن امیر یوسفی 6 سال صبوری پیشه کرد و با ثبت نام فیلم خود در اکثر جشنواره‌های فجر ناکام ماند.

 

دانلود فیلم آشغال‌ های دوست داشتنی

 

با این حال، پیگیری‌های مستمر محسن امیر یوسفی نتیجه بخش شد و هم اکنون شاهد اکران فیلم آشغال‌های دوست داشتنی در سراسر سینماهای تهران و سایر شهرها هستیم که انصافا هم مورد توجه عموم قرار گرفته و فروش خوبی کرده است.

امیر یوسفی پس از نخستین اکران فیلم خود اذعان داشت نباید به این فیلم برچسب توقیفی زد. از آنجا که فیلم همچنان از توانایی برقراری ارتباط با مخاطب برخوردار می‌باشد، فیلم جدیدی است.

 

بازی‌ تحسین برانگیز بازیگران آشغال‌های دوست داشتنی :

انصافا یکی از نقاط مثبت فیلم ایرانی آشغال‌های دوست داشتنی بازی‌های نمادین بازیگران آن شامل شیرین یزدان بخش، اکبر عبدی، شهاب حسینی، صابر ابر، هدیه تهرانی و نگار جواهریان است.

 

دانلود فیلم آشغال‌ های دوست داشتنی

 

اگرچه برخی از منتقدان این فیلم را به شعارزدگی محکوم کرده‌اند اما همچنان نتوانسته‌اند مُهری بر بازی درخشان بازیگران آن بزنند. می‌توان گفت تمام بازیگران آشغال‌های دوست داشتنی به خوبی از پس ِ تیپ شخصیتی خود برآمدند و لحظه به لحظه مخاطب را تا انتهای فیلم می‌کشانند.

 

نظر مخاطبان درباره فیلم آشغال‌های دوست داشتنی :

حال که سراغ نظر مخاطبان می‌رویم، می‌توان جای خالی فیلم آشغال‌های دوست داشتنی را در این 6 سال اخیر احساس کرد. احتمالا سینمای ایران تب و تاب آشغال‌های دوست داشتنی را در همان سال 88 از دست داد. با این وجود، نظر مخاطبان پس از به تماشا نشستن فیلم نظر دیگری دارند.

اکثر آن‌ها بر این باورند که با وجود محدودیت لوکیشن، عدم رویارویی با وقایع حقیقی سال 88 و نمادین شدن آن موضوع همچنان جدید است. تماشا کردن آشغال‌هایی که با باورها و اعتقادات خود همچنان دوست داشتنی‌اند، حس و حال دیگری دارد. دانلود فیلم آشغال‌های دوست داشتنی و تماشای این فیلم به شما یادآور خواهد شد می‌توان با سیاست و باورها انسانیت را مهم پنداشت و آشغال‌ها را دوست داشت! 

 

تذکر مهم : دانلود رایگان این فیلم ، نه در این سایت و نه در هیچ وبسایت دیگری امکان پذیر نیست و برخوردهای بسیار شدیدی با این عمل میشود. بنابراین به دنبال لینک دانلود رایگان این فیلم در هیچ سایتی نباشید.

 

لینک های دانلود فیلم آشغالهای دوست داشتنی:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

دانلود با کیفیت HQ_1080 | دانلود با کیفیت BLURAY

 

منبع : فردیس فیلم

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.