hidelogo
فردیس فیلمچهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

دانلود فیلم لس آنجلس تهران + نقد و بررسی | فردیس فیلم

دانلود فیلم لس آنجلس تهران

دانلود فیلم لس آنجلس تهران

دانلود فیلم لس آنجلس تهران با لینک مستقیم

دانلود فیلم لس آنجلس تهران با کیفیت HD

 

دانلود فیلم لس آنجلس تهران

 

بهروز(پرویز پرستویی) در دوران جوانی بخاطر علاقه زیاد به هالیوود و سینمای آمریکا، همراه با پدرش به آمریکا سفر می کنند.پدر بهروز یک تابلوی قدیمی و گران قیمت را از یکی از گالری های مطرح آمریکا می دزدد و متواری می شود.

 

بهروز نیز به دلیل شباهت زیاد به پدرش متهم شناخته شده و تحت تعقیب قرار می گیرد.در طی سال های زندگی در آمریکا،بهروز با گریم های مختلف شخصیت های متفاوتی به خود می گیرد تا شناسایی و بازداشت نشود.

 

اما بعد از سال ها زندگی در آمریکا با خبر می شود پدرش در ایران فوت شده، بهروز با شخصیتی جعلی به ایران و خانه پدری برمی گردد تا بتواند تابلو را پیدا کرده و به آمریکا بازگرداند تا شاید پس از سال ها از تحت تعقیب بودن و زندگی با شخصیت های جعلی خلاص شود.در بازگشت خود با همسایه هایی آشنا می شود که به او برای پیدا کردن تابلو کمک می کنند.داستان با عاشق شدن بهروز ادامه پیدا می کند تا اینکه …

 

دانلود فیلم لس آنجلس تهران

 

نقد و بررسی فیلم لس آنجلس تهران :

فیلم لس آنجلس تهران قبل از ورود به سینما و اکران عمومی توجه زیادی را به خود جلب کرده بود.از جمله این دلایل حضور بازیگران مطرحی چون مهناز افشار،گوهر خیر اندیش،ماهایا پطروسیان و نقش آفرینی پرویز پرستویی بعد از سال ها دوری از عرصه فیلم های کمدی و طنز بود.

 

پیش نهاد میکنیم این فیلم را نیز ببینید: فیلم هزارپا

 

دلیل دیگر سخنان تینا پاکروان قبل از جشنواره بین المللی فیلم فجر بود که عنوان کرد فیلم لس آنجلس تهران در جشنواره شرکت نخواهد کرد چرا که جشنواره اصولا توجه و ارزشی برای فیلم های طنز قائل نیست و نمی خواهد فیلمش در جشنواره مورد کم لطفی منتقدان قرار بگیرد.

 

از دیگر دلایل جذاب بودن این فیلم قبل از اکران می توان کارنامه نسبتا قوی پاکروان قبل از این فیلم اشاره کرد.تینا پاکروان فیلم های نیمه شب اتفاق افتاد و خانوم را در کارنامه هنری خود دارد که توانسته اند تا حد زیادی نظر منتقدان و مخاطبان را به خود جذب کند.

 

دانلود فیلم لس آنجلس تهران

شخصیت های غیر واقعی در فیلم لس آنجلس تهران :

فیلم لس آنجلس تهران مملو از شخصیت های غیر واقعی است که به هیچ وجه مخاطب نمی تواند با آن ها ارتباط برقرار کند.بهروز مرد هزار چهره ای که تنها با تغییرات جزئی در ظاهر خود غیر قابل شناسایی می شود،ماهایا پطروسیان زن ثروتمندی که در آستانه دهمین ازدواج خود با بهروز قرار می گیرند،دو پیرزن همسایه که رفتاری شبیه به دختران ۱۸ ساله دارند،شخصیت های غیر واقعی هستند که ارتباط با آن ها حتی در فضای فیلم نیز سخت است.

 

دانلود فیلم لس آنجلس تهران

 ترکیب اشتباه فانتزی و کمدی:

در فیلم لس آنجلس تهران ترکیب فضای کمدی و فانتزی تا حد زیادی با لودگی و شوخی های سطحی اشتباه گرفته شده است.

 

در فیلم لس آنجلس تهران بجای استفاده از خلاقیت در ایجاد فضاهای کمدی،سعی بر آن شده است که رفتارهای ساده و بچه گانه شخصیت ها، فضای فیلم را تا حدی کمدی و خنده دار کند.اوج این شوخی های تکراری و سطح پایین را در رفتارهای گوهر خیراندیش بعد از خوردن قرص های توهم زا می توانیم ببینیم.

 

پیش نهاد میکنیم این فیلم را نیز ببینید: فیلم خانم یایا

 

در واقع فیلم لس آنجلس تهران قصد استفاده از ساده ترین و معمول ترین قالب فیلم کمدی یعنی قرار گرفتن آدم های اشتباه در موقعیت های اشتباه را داشته است اما اغراق در شخصیت ها،موقعیت ها و عدم وجود هیچ رابطه علت و معلولی در داستان آن را کاملا غیرقابل باور کرده است به طوریکه به سختی می توان آن را در قالب فیلم کمدی نیز جای داد.

 

جلوه های ویژه و بازیگران حرفه ای:

شاید یکی از محدود نکات مثبت فیلم لس آنجلس تهران ، جلوه های ویژه نسبتا حرفه ای و طبیعی ، استفاده از تکنیک پرده آبی در بعضی سکانس ها و بازی حرفه ای هنرمندان با تجربه و محبوب دانست که تا حدی ارزش هنری فیلم را بالا برده است.

 

تصاویری از فیلم لس آنجلس تهران :

 

به این پست امتیاز دهید.
Likes0Dislikes0
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
نظرات و ارسال نظر