hidelogo
فردیس فیلمسه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

دانلود فیلم کلمبوس با لینک مستقیم | فردیس فیلم

دانلود فیلم کلمبوس با کیفیت HD و لینک مستقیم

دانلود فیلم کلمبوس با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی کلمبوس رایگان با کیفیت بالا

دانلود فیلم ایرانی کلمبوس رایگان و کیفیت بالا

دانلود فیلم کلمبوس با کیفیت HD

"<yoastmark

 

 

مهاجرت یکی از معضلاتی است که بسیاری از مردم کره زمین درگیر آن هستند، رویای شیرینی که تحقق آن ممکن است هزینه های زیادی را در پی داشته باشد.فیلم کلمبوس ( columbus Film ) کمدی سیاهی است که قرار است درباره این موضوعات حرف بزند.

 

"<yoastmark

ماجرا از جایی شروع می شود که یک خانواده ی عجیب و غریب که نمونه ی کاریکاتور گونه ای از خانواده های ایرانی است، تصمیم می گیرند به آمریکا مهاجرت کنند. از حشمت الله خان که پدر بزرگ شوخ و شنگ تا نوه های کوچک خانواده، سودای آمریکا را در سر می پرورانند، فارغ از این که این رویای آمریکایی خیلی هم شبیه به تصوراتشان نیست.

 

کلمبوس در واقع با مهاجرت، موضوع داغ این روز ها شوخی می کند و در باطن به همه ی معضلاتی که می تواند به همراه خود بیاورد اشاره می کند، موقعیت های کمدی که بی شک همه ی آن هایی که مهاجرت را تجربه کرده اند با آن ها بیگانه نیستند.

 

آشنایی با عوامل سازنده فیلم کلمبوس :

 

"<yoastmark

 

کلمبوس آخرین اثر هاتف علیمردانی، کارگردان ایرانی است که فیلم های پر فروشی را در کارنامه خود دارد. از جمله آثار علیمردانی می توان به آبا جان، هفت ماهگی، مردن به وقت شهریور، کوچه بی نام و… اشاره کرد.

 

با نگاهی به کارنامه ی این کارگردان میتوان به این نکته پی برد که علیمردانی علاقه ی ویژه ای به خلق خانواده هایی دارد که درگیر معضلاتی می شوند که همه ی ما ممکن است آن را به گونه ای تجربه کنیم، شاید به همین دلیل اکثر مخاطبان ارتباط خوبی با آثار او برقرار می کنند و فیلم های او عموما از جمله پرفروش ترین آثار سینمای ایران به حساب می آید.

پیشنهاد میکنیم این سریال را نیز ببینید : سریال هیولا

علیمردانی این بار در فیلم کلمبوس به سراغ موضوع داغ مهاجرت و سردرگمی خانواده ای ایرانی در کلمبوس آمریکا رفته است. جالب است بدانید جرقه ی کلمبوس ( columbus)با صدور فرمان دونالد ترامپ و مبنی بر جلوگیری از ورود مهاجران ایرانی و سردرگمی آن ها در فرودگاه های آمریکا، در ذهن علیمردانی زده شد و اتفاقا برعکس بسیاری از فیلم ها که موضوعات روز را دنبال می کنند، دقیقا به موقع رنگ اکران را دید.

 

از نکته های بامزه ای که تیم تبلیغات فیلم کلمبوس هوشمندانه با آن شوخی کرده اند استفاده از جمله ی Columbus is coming به همراه تصویر دونالد ترامپ در پوستر های تبلیغاتی فیلم کلمبوس با تمی از گیم آف ترونز است که علاوه بر این که جمله معروف جان اسنو، winter is coming را به یاد می آورد، اشاره ای است به تصویر مشابهی که دونالد ترامپ و در هنگام اعمال تحریم های نفتی ایران آن را در صفحه اجتماعی خود به انتشار گذاشته بود.

 

گروه بازیگران فیلم کلمبوس ( columbus Film)نیز در نوع خود جالب است. فرهاد اصلانی که در حال حاضر فیلم تحسین شده ی مغز های کوچک زنگ زده را بر پرده ی سینماها دارد در فیلم کلمبوس نیز خوش درخشیده، اصلانی پیش تر نیز تجربه های موفقی چون کوچه بی نام را با علیمردانی داشته است. سعید پور صمیمی در نقش حشمت الله خان پدر بزرگ شوخ و شنگ این خانواده خوش درخشیده. از دیگر بازیگران کلمبوس می توان به مجید صالحی که بار بخش زیادی از موقعیت های کمدی فیلم را بر دوش می کشد، هانیه توسلی و شبنم مقدمی اشاره کرد.

 

در نهایت با در نظر گرفتن سازنده ی این اثر، به نظر می رسد کلمبوس ( columbus )فیلمی است که ارزش وقت گذاشتن را دارد.

 

چرا باید فیلم کلمبوس را دید ؟

 

"<yoastmark

 

کلمبوس یک فیلم خانوادگی است که موضوع داغ مهاجرت به آمریکا را دست مایه قرار داده و با آن شوخی کرده. فیلم کلمبوس کمدی سیاهی است که در پس شوخی های آن رنگی از واقعیت دیده می شود و در پس خنده های تلخی که ایجاد می کند، حقیقتی است که بسیاری از مهاجران تجربه کرده اند.

پیشنهاد میکنیم این فیلم را نیز ببینید : فیلم ماموریت غیر ممکن

شوخی های فیلم کلمبوس در بعضی از سکانس ها به شدت خوب و در بعضی دیگر نخ نما به نظر می رسد، با این حال در مجموع اثر قابل دفاعی خلق می شود که به نظر می رسد با اندکی زمان بیش تر، به فیلم یک دست تری تبدیل می شد.

 

یکی دیگر از ویژگی های فیلم کلمبوس لحن بی طرفانه ی آن است. کلمبوس در کنار همه ی شوخی هایی که با موضوع مهاجرت می کند درباره ی آن حکم کلی صادر نمی کند و تصمیم نهایی را بر عهده ی مخاطب می گذارد.

 

در نهایت اگر سودای مهاجرت را در سر می پرورانید، پیشنهاد می کنیم فیلم کلمبوس را از فردیس فیلم دانلود کنید و هرگز تماشای این فیلم را از دست ندهید.

 

 

تذکر مهم : دانلود رایگان فیلم کلمبوس ، نه در این سایت و نه در هیچ وبسایت دیگری امکان پذیر نیست و برخوردهای بسیار شدیدی با این عمل میشود. بنابراین به دنبال لینک دانلود رایگان این فیلم در هیچ سایتی نباشید.

 

بنا به دستور فیلترینگ ، و درخواست عوامل سازنده ، دانلود رایگان فیلم کلمبوس امکان پذیر نمی باشد. از سینما و هنرمندان حمایت کنیم…

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید.
Likes2Dislikes3
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
نظرات و ارسال نظر