خانه » دانلود فیلم ایرانی » دانلود فیلم بمب یک عاشقانه با کیفیت 1080p+لینک دانلود

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه با کیفیت 1080p+لینک دانلود

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه با لینک مستقیم

دانلود فیلم بمب از پیمان معادی

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه کیفیت HD

لینک دانلود اضافه شد

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه

 

“بمب یک عاشقانه” بمب شد… و بدنه شکننده سینمای ایران را از فرط هیجان استرس‌زای تماشای یک فیلم خوب منفجر کرد. فیلم سینمای بمب یک عاشقانه دومین اثر هنری پیمان معادی پس از فیلم بلند برف روی کاج‌ها یک فیلم در ژانر عاشقانه و جنگی محسوب می‌شود.

 

.:: لینک های دانلود فیلم بمب یک عاشقانه ::.

دانلود فیلم با کیفیت BLURAY

دانلود فیلم با کیفیت HQ_1080

دانلود فیلم با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود فیلم با کیفیت ۷۲۰p

دانلود فیلم با کیفیت ۴۸۰p

بمب یک عاشقانه محصول سال 1396 بوده و برای نخستین بار توانست نظر بسیاری از منتقدان و تماشاگران عام و خاص سینمای ایران را جلب نماید. این فیلم از مورخ 14 بهمن سال 96 در جشنواره فجر به نمایش گذاشته شد و پس از آن شاهد اکران اخیر این فیلم بلند در سینماهای تهران و سایر شهرهای کشور هستیم.

 

جوایز و افتخارات فیلم بمب یک عاشقانه :

 

از افتخارات فیلم بمب یک عاشقانه باید به دریافت جایزه بهترین فیلم‌نامه از جشنواره آسیا پاسیفیک در سال 93، دریافت جایزه بهترین طراحی لباس از جشنواره فجر در سال 96، دریافت جایزه بهترین کارگردانی، فیلم‌نامه و فیلم از نگاه تماشاگران از جشنواره بسفر در سال 97، و همکاری پیمان معادی به عنوان کارگردان و نویسنده با النی کاریندرو (Eleni Karaindrou)، سرشناس‌ترین موسیقی‌ساز جهان اشاره نمود.

 

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه

فیلم بمب یک عاشقانه یک فیلم مخاطب پسند :

فیلم بمب یک عاشقانه وقتی در سینماهای سطح ایران به نمایش در آمد که نیاز نمایش یک روایت ساده و موثر آن هم در ژانر عاشقانه و جنگی به شدت احساس می‌شد.

 

صدرنشینی این فیلم در جدول فروش سینماهای ایران تاییدی بالقوه بر این موضوع است. پیمان معادی پس از آثار موجه خود در سینمای ایران ثابت کرد بازیگری، نویسندگی و همچنین کارگردانی نیازمند هوشی سرشار، انتخابی درست و ایده‌ای متناسب با نیاز شرایط کنونی کشور می‌باشد.

 

پس از فیلم بلند برف روی کاج‌ها می‌توان اثر هنری بمب؛ یک عاشقانه را از جدی‌ترین و معدودترین کارهای سینمایی موفق در ایران نام برد. این فیلم پس از اکران به سرعت توانست جای صندلی‌های خالی در سینما را با تماشاگران حرفه‌ای پر کند.

 

فیلم‌شناسی پیمان معادی :

اگر از فیلم بمب یک عاشقانه فاکتور بگیریم و به تجربیات پیمان معادی اشاره‌ای مختصر داشته باشیم، متوجه خواهیم شد پیمان معادی پس از نقش آفرینی در فیلم‌های درباره الی، جدایی نادر از سیمین و ابد و یک روز ثابت کرد بازیگری هوشمند و تواناست. معادی پس از مدت کوتاهی فاصله از سینمای ایران به دنیای هالیوود پیوست و به نقش آفرینی در فیلم “کمپ ایکس-ری” و “آخرین شوالیه” پرداخت. بدین ترتیب، معادی خود را به بازیگری بین‌المللی مبدل نمود و در نهایت به کارگردانی نیز روی آورد.   

 

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه

 

عاشقانه‌ای پرشور در بحبه جنگ (دانلود فیلم بمب یک عاشقانه)

روایت عاشقانه و جنگی فیلم بمب یک عاشقانه پس از به نمایش گذاشته شدن در سینمای ایران مثل یک بمب ترکید و ثابت کرد هنوز هم می‌توان به سینمای ایران پایبند بود اگر تجارت فدای ایده‌های توخالی نشوند. پیمان معادی مدت‌های مدیدی با بازی خود، نویسندگی در زمینه فیلم‌نامه‌نویسی و همچنین کارگردانی نشان داده است کیفیت محتوای سینما را نباید زیر پا گذاشت.

 

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه

.:: لینک های دانلود فیلم بمب یک عاشقانه ::.

دانلود فیلم با کیفیت BLURAY

دانلود فیلم با کیفیت HQ_1080

دانلود فیلم با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود فیلم با کیفیت ۷۲۰p

دانلود فیلم با کیفیت ۴۸۰p

 

فیلم بمب یک عاشقانه یک فیلم پاپ‌کرنی نیست. زیرا از همان دقایق نخست روایت با جدیت پیش رفته و شما را تا پایان فیلم همراهی می‌کند. بمب یک عاشقانه حتی از شروع دقیقه‌های نخست توان هرگونه جنب و جوش اضافی را از تماشاگر می‌گیرد و شما به ترتیب شاهد صحنه‌هایی از یک ترس دیرینه در قلب تاریخ خواهید بود.

 

اتفاقاتی که در سال‌های آتش و خون جنگ رخ داده و تب و تاب شما را برای دیدن صحنه‌های پسین متوقف نخواهد کرد. جسورانه می‌توان گفت بیننده با اثری قابل تامل و تعمق روبرو خواهد شد که مفهوم عشق را در جزء به جزء سکانس‌های یک دست پیدا می‌کند.

 

شاید که پیمان معادی خوب دانست روایت یک عاشقانه سوزان در تن‌لرزه‌های میانه جنگ سرد و بی‌رحمانه لازم است.

 

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه

 

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه

روایت دلنشین و البته متکی بر اصول واقع‌گرایانه  که از منظر نگاه یک پسربچه عاشق نقل می‌شود و بیننده آثار عاشقانه سینمایی را نیز مجذوب خود می‌نماید. در ابتدای بمب؛ یک عاشقانه پسربچه‌ای دست چشمانتان را گرفته و شما را به تماشای وقایع شیرین در لابلای بیم و امید آن دوران هُل می‌دهد تا فریاد بزند زندگی هنوز جریان دارد.

 

در ادامه فیلم شاهد سکانس‌هایی هستیم که پیمان معادی پیش‌تر از این‌ها اظهار کرده بود عینا در گذشته برای وی اتفاق افتاده است. صحنه‌ای که نشان از تفاوت و تقابل دو نسل و دو زمانه می‌دهد. سکانسی که دو برادر مورد تنبیه ناظم مدرسه واقع‌ می‌شوند.

 

نمی‌توان گفت این فیلم تنها یک فیلم است. پیمان معادی فکر همه چیز را از پیش کرده و شما با اثری سینمایی در تاریخ ایران مواجه خواهید شد که از همان لحظات ابتدایی متوجه می‌شوید همه چیز سر جای واقعی خود نشسته است و شاهد یک فیلم منظم هستید.

 

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه

 

بمب یک عاشقانه فیلم باسلیقه‌ای است که علاوه بر داشتن یک محتوای خوب توانسته است با مخاطب عام و خاص به خوبی ارتباط برقرار کند. انتخاب ارشیا عبداللهی در نقش پسربچه را می‌توان به جرات از نقاط قوت دومین اثر هنری پیمان معادی تلقی کرد. علاوه بر این بازیگرانی نظیر پیمان معادی، لیلا حاتمی، حبیب رضایی و سیامک انصاری نشان از انتخاب وسواسی بازیگردان دارد. حضور چنین بازیگران باتجاربی مهر تایید بر تماشای این فیلم نیز می‌باشد.

 

معادی که هیچ‌وقت صرفا به بازیگری و فیلم‌نامه‌نویسی بسنده نکرده ثابت کرده می‌توان کارگردان بادانشی بود و در عصری که کارگردانان چندان به محتوای ارزشی فیلم اهمیت نمی‌دهند، برای شعور مخاطب احترام قائل شد.

 

دانلود فیلم بمب یک عاشقانه

شاید پیمان معادی با ساخت بمب یک عاشقانه خواست یادآور شود هنوز می‌شود یک فیلم حال خوب‌ کن ساخت و با طرح مسائل نسل زمانه دیگر همچنان مخاطبان نسل نو را محسور فضای نوستالژیک کرد.

 

کلام آخر

و در نهایت بمب یک عاشقانه با پایان‌بندی نه باز و نه بسته خود بمب می‌شود و صدای انفجار خود را تا دقایقی پس از ترک سینما در ذهنتان ثبت می‌کند. پایانی عینی و ملموس که خلاف پایان‌بندی باز برخی از آثار دست و پا زدن شما را برای رسیدن به ماورای فیلم تمام می‌کند.

 

فیلم بمب یک عاشقانه از معدود آثاری است که دوست دارید تمام جزئیات را به قلبتان بسپارید. کمی از عاشقانه‌های یواشکی ایرج و خنده‌های نمکین میترا را بدزدید و در گوشه کنارهای ذهنتان جا بدهید. در آخر می‌توان شجاعانه اظهار داشت روایت عاشقانه، فراموش‌ناشدنی و در عین حال ستودنیِ پیمان معادی ارزش کشاندن تماشاگر را به سینما دارد.

 

.:: لینک های دانلود فیلم بمب یک عاشقانه ::.

دانلود فیلم با کیفیت BLURAY

دانلود فیلم با کیفیت HQ_1080

دانلود فیلم با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود فیلم با کیفیت ۷۲۰p

دانلود فیلم با کیفیت ۴۸۰p

5/5 - (2 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.