اولین تریلر فیلم Oppenheimer تریلر فیلم اوپنهایمر

اولین تریلر رسمی فیلم مورد انتظار کریستوفر نولان اوپنهایمر درباره سازنده بمب اتمی به تازگی منتشر شده است.فیلم اوپنهایمر جدیدترین پروژه کریستوفر نولان است که یک اثر زندگینامه ای درباره زندگی جی رابرت اوپنهایمر خالق بمب اتم است. اولین تریلر رسمی این فیلم به تازگی منتشر شده است.

در اولین تریلر منتشر شده از فیلم اپنهایمر ( Oppenheimer ) ، کیلین مورفی نقش رابرت اوپنهایمر را به تصویر می کشد. در ضمن این اثر اقتباسی از کتاب پرومتئوس آمریکایی: پیروزی و تراژدی جی رابرت اوپنهایمر نوشته کای بیرد و مارتین جی شروین است که داستان مبارزات و سیاست های ایجاد اولین بمب اتمی را روایت می کند.

در این تریلر جدید که می توانید آن را در زیر تماشا کنید، جی اوپنهایمر فردی است که به دلیل نبوغ، نقص هایش نادیده گرفته می شود و از او راه حلی برای پایان دادن به جنگ جهانی دوم خواسته می شود. او همچنین معتقد است که تنها راه پایان دادن به جنگ جهانی دوم ساخت بمب اتمی با قدرت تخریب بسیار بالاست که باعث می شود دیگران جنگ را متوقف کنند.

نکته جالب در مورد فیلم اپنهایمر ( Oppenheimer ) این است که کریستوفر نولان انفجار بمب اتم را در این اثر بدون جلوه های ویژه خلق کرده است اما از آنجایی که این صحنه یکی از صحنه های برجسته فیلم است، در این تریلر دیده نمی شود.

در حال بارگذاری پخش کننده...

کریستوفر نولان تعداد قابل توجهی از بازیگران با استعداد و برجسته را برای فیلم «اپنهایمر» گردآوری کرده است، از جمله میتوان  امیلی بلانت، رابرت داونی جونیور، مت دیمون، فلورانس پیو، گری اولدمن، کنت برانا و تعدادی دیگر را نام برد.

کریستوفر نولان تا به امروز فیلم های برجسته و بسیار بزرگی ساخته است و بی شک فیلم «اپنهایمر» نیز از آثار درخشان او محسوب خواهد شد. این فیلم برای اکران در تاریخ 21 ژوئیه 2023 (جمعه 30 تیر 1402) برنامه ریزی شده است که بر روی پرده سینماها برود.

دانلود فیلم های دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *