خانه » دسته‌بندی " بلاگ "
نمایش مطالب دسته بندی : بلاگ

همه چیز درباره سریال خاندان اژدها +تریلر

سریال خاندان اژدها

پس از پایان سریال خارجی بازی تاج و تخت، درست در همان زمانی که فکر می کردیم باید به نبود آن عادت کنیم، خبرهای جدیدی در مورد ساخت دنباله بازی تاج و تخت به گوش می رسد. اکنون تماشای اولین اسپین آف این سریال پرطرفدار نزدیکتر از همیشه است. زیرا اکانت رسمی HBO Max در صفحه توییتر خود، اولین تریلر رسمی سریال House of the Dragon با عنوان اصلی Gods. Kings. Fire. Blood منتشر کرده است.

معرفی سریال هجوم invasion با بازی گلشیفته فراهانی

سریال هجوم که به انگلیسی invasion نامیده می شود به کارگردانی سایمون کینبرگ و دیوید ویل جدیدترین محصول شرکت Apple TV است که این روزها از پلتفرم‌ها در حال پخش است. یک سریال آخرالزمانی و مهیج با داستانی بدیع که مخاطبان بسیاری را توانسته در سرتاسر دنیا جذب خود کند.

یکی از نکات مهم این سریال حضور گلشیفته فراهانی است که یکی از نقش های اصلی را ایفا می کند و در کنار چهره هایی چون شامیر اندرسون، شیولی کوتسونا، فراس نسار، تارا مویدی، آگی رابرتسون، ایزاک هاسلیپ، دایسوکه تسوجی و سام نیل. بازیگران این سریال هستند. سریال Invasion را باید در زیرگروه سریال های علمی تخیلی قرار داد که در آمریکا فیلمبرداری شده و بازیگران از ملیت ها و نژادهای مختلف در کنار هم درام می سازند.